Вінницька міськрада відклала реконструкцію колишньої будівлі Нацбанку

Розділ новин: 

Департамент капітального будівництва Вінницької міськради планував визначити підрядника, який би виконав роботи по реконструкції будівлі по вулиці Соборній, 36. Саме там останні роки розташовані підрозділи органу місцевого самоврядування, а колись вся будівля належала обласного відділенню Нацбанку. Проте з підрядом не склалося. Тендер відмінили, оскільки на нього подали лише одну пропозицію.

Зазначимо, як вказувалося на сайті prozorro, у міськраді готові були виділити на реконструкцію 9,6 мільйона гривень. Після ліквідації місцевого підрозділу НБУ у будівлі розташовані деякі департаменти та відділи міської ради, а також КП «Вінницякартсервіс», пишуть "Вінницькі новини".

Передбачалося, що у приміщенні замінять двері, підлогу та встановлять пандуси, а також проведуть перепланування кімнат. Чекали у міськраді заявок на реконструкції майже 3 тисяч м2 до 31 серпня.

Після розкриття пропозицій виявилося, що лише ТОВ «Олеріт» готовий прийняти участь у конкурсі. Приватне підприємство погоджувалося виконати вказаний обсяг робіт за 8 мільйонів. Це суттєва знижка від «порогової» ціни. Але оскільки конкурентів не виявилося, тендер скасовано. Можна припустити, що незабаром у міськраді його знову об’являть, розраховуючи на зацікавленість інших фірм.

Нагадаємо, ТОВ «Олеріт» регулярно приймає участь у тендерах міськради.

Джерело: 
Вінницькі новини