​​​​​​​Наївно думати, що Медведчук втреться після такого колінкору

Я не розділяю масового захвату своїх друзів від рішення про закриття 3 каналів. І поясню чому. Якщо завтра продовжиться боротьба за чистоту інформпростору від агресора - респект і уважуха. Є СЗР, є контррозвідка, впевнений вони мають всі дані, хто і якими каналами фінансується в Україні і не раз доповідали про це.

Але якщо проросійська ідеологія й далі литиметься з інших каналів - то по суті нічого не зміниться. Бо закрити одні канали і лишити всі інші канали ( маю на увазі не тв, а канали для інформації, для впливу на аудиторію) то це вважай з гармати по горобцям. Ті що лишаться - наростять аудиторію і продовжать будку шатать. Нагадаю, що колишні риги просто сидячи, наростили рейтинг Бойка до 16 % за даними Рейтингу. І потенціал для росту далеко не вичерпано. І це завдяки не лише каналам, які закрили.

Наївно думати, що Медведчук втреться після такого колінкору. Ну бо це війна! Були б ми в ситуації, коли сильний президент і його вертикаль - було б спокійніше. А коли в країні розбаланс і окружний суд може заборонити сам факт Незалежності - то турбулентність лише посилиться.

Давити гідру, поки вона не оговталась - значить об"єднати проти себе непримиренних ворогів (Медведчука з Ахметовим приміром), бити на випередження і до переможного кінця по іншим гравцям та 5 колоні, вирвати з корінням все, що отримує кеш і нал з Москви, або готуватися знімати портки. Да-да, драть будуть за це боляче. Тут або - або.

І ще. Не зрозуміло, ліцензії, якими володіли ЗІК, 112 і Нюзван держава виставить на повторний конкурс? Їх купить якийсь умовний львівський чаплига, а через півроку - тидищ! Матрьошка. І знову закривати? Потрібні надійні та довготривалі бар'єри. Для їх формування потрібні закони. Короче, нас чекає політичне, суспільне і можливо військове загострення у середньострокій перспективі. Десь так.

Автор: 
Віталій Ковач, журналіст