Як фіналістки «Міс Вінниця 2021» готуються до конкурсу краси

4 лютого відбулось перше спільне тренування фіналісток конкурсу «Міс Вінниця-2021» в спортивній залі. Протягом місяця для дівчат діє безлімітний абонемент, а тренування проходять під керівництвом професійних тренерів, які кожній із фіналісток підготували індивідуальну програму.

Як повідомляють в Міському палаці мистецтв «Зоря», під час тренувань для фіналісток конкурсу краси доступна величезна площа з залами для фітнесу та тренажери для роботи над усіма групами м'язів.

Організатори конкурсу впевнені, що заняття спортом допоможуть дівчатам не лише добре виглядати і тримати своє тіло в тонусі, але і забезпечать їм відчуття бадьорості, гарного настрою і поліпшення самопочуття.

Окрім цього, тричі на тиждень на дівчат очікують обов’язкові зайняття з хореографом та ще багато приємних сюрпризів.

Фінал конкурсу краси «Міс Вінниця 2021» запланували на 6 березня. Посилання на онлайн-трансляцію з’явиться у соцмережах напередодні конкурсу.

Варто зазначити, що склад учасниць перед фіналом дещо змінився. Замість однієї з конкурсанток в конкурсі краси візьме участь 19-річна Соломія Волос. Дівчина отримала підтримку суддів, але не потрапила спочатку в фінал, оскільки правила конкурсу передбачають лише 16 фіналісток.

Соломія Волос. Фото - з кастингу

Нагадаємо, 28 січня відбувся кастинг на конкурс «Міс Вінниці 2021». На конкурс зареєструвалися понад 130 учасниць, в фінал обрали 16. Наша редакція підготувала фоторепортаж.

Джерело: 
Вінницькі новини