Вінницький обласний військкомат очолив полковник Сергій Марценюк

У Вінницькому обласному ТЦК та СП новий керівник. Полковник Сергій Марценюк родом з Вінницької області в 2004 році закінчив Сумський військовий інститут ракетних військ та артилерії. Пройшов шлях від командира взводу до командира бригади.

З 2014 року виконував бойові завдання у зоні проведення АТО/ООС, де отримав поранення. Після реабілітації повернувся до виконання бойових завдань, наполегливо знищував ворога.

«З початком повномасштабного вторгнення росіян в Україну, очолив 26 артилерійську бригаду імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича оперативного командування «Північ». Під керівництвом полковника  Марценюка бригада однією з перших серед  артилерійських бригад була нагороджена почесною відзнакою «За мужність та відвагу», - пишуть у пресслужбі органу військового управління.

Відомо, що через загострення бойових поранень, полковнику Сергію Марценюку потрібно було перепрофілювання повсякденної діяльності.

«Мудрого, досвідченого офіцера, який готовий продовжувати службу, має хист та бажання бути дотичним до загальної справи здобуття Перемоги, добре розуміється на потребах війська, призначено  начальником ТЦК та СП Вінницької області», - йдеться у повідомленні.