«Таланти Поділля 2023» - у Вінниці відзначили учнів та їх педагогів

Учні та студенти отримали нагороди за перемоги у різних етапах всеукраїнських конкурсів та олімпіадах, а педагогічні працівники - за підготовку призерів

Сьогодні, 16 листопада, відзначили кращих із кращих серед молоді Вінниччини, а також подякували їх наставникам – учителям та викладачам.

Учнів та студентів нагородили за гідне представлення нашої області на всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.

Захід провели з нагоди обласного свята - «Таланти Поділля 2023», де відзначили найкращих учнів, які стали переможцями третього етапу всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів і членів Малої академії наук України 12-го всеукраїнського конкурсу учнівської творчості четвертого етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, передає кореспондентка Вінниця.info.

Розпочали захід з поезії Ліни Костенко «Крила», яку виконала учениця 4-го класу вінницького ліцею №25 Любов Солта.

Талановиту молодь та творчих педагогів нагороджували народна депутатка України Ірина Борзова, перша заступниця начальника ОВА Наталя Заболотна, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколов, заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Івасюк та директор департаменту гуманітарної політики ОВА Володимир Буняк.

Народна депутатка Ірина Борзова подякувала викладачам, які навчають та надихають нашу молодь на звершення та перемоги, а також власним прикладом стимулюють прагнення змінювати своє життя та долю країни на краще.

«Те, що ви є талановиті в цьому немає сумніву, але переможці дуже багато працюють зі своїми викладачами. Переможцями стають, коли є талант, працьовитість, любов до роботи і звичайно ж найкращі викладачі, рідні та батьки, які підтримують вас у ваших прагненнях.

Тому сьогодні шана та подяка педагогічним працівникам, вашим батькам і вам, молодим людям за те, що ви є переможцями, ви є кращими з кращих і відомі вже сьогодні на всю Вінницьку область. Ви є наше найкраще сьогодення і наше майбутнє», - сказала Ірина Борзова.

Перша заступниця начальника ОВА Наталя Заболотна наголосила, попри всі труднощі, наша молодь та педагоги продовжують працювати та здобувати перемоги.

«В ці важкі часи для нашої України такі зустрічі разом з вами і ваші успіхи є надзвичайно важливими. Адже наші Захисники та Захисниці вже майже 10 років стримуюють агресора та 630 днів боронять Україну під час повномасштабного вторгнення і в цей момент ви продовжуєте навчатись. Надзвичайно важко сконцентруватись, коли поруч страшні події в твоїй країні, але переконана, що саме задля ваших перемог тут, стоять наші воїни там. Щоб таке молоде покоління як ви мало можливість далі вчитись, досліджувати, заглиблюватись у науку, творчість та працювати з собою.

Після нашої перемоги нам потрібно буде розбудовувати сильну Україну і без ваших знань це буде зробити неможливо. Тому хочеться, щоб ваші знання, розуміння, вміння знайшли своє застосування тут, в Україні на Вінниччині. Якомога швидшої перемоги нам усім, щоб можна було чимшвидше повернутися до мирного життя, щоб всі діти в нашій країні, без виключення на всій території, мали можливість спокійно навчатися, розвиватися і працюватися в ім’я своєї країни», - сказала Наталя Заболотна.

Зазначимо, що призери всеукраїнських конкурсів та олімпіад, а також педагогічні працівники, які підготували переможців отримали почесні грамоти, а також грошові премії.

«Не дивлячись на те, що фактично всі ресурси у нас йдуть на допомогу військовим, на захист нашої країни, на утримання наших закладів - обласній раді вдалося знайти кошти, щоб підтримати вас тому, що ви найцінніша інвестиція тому, що інвестиція в вас - інвестиція у наше майбутнє», - додав заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Івасюк.