Жінці, яка закликала виходити на майдан, бо рф обстріляє, суд Вінниці дав 10 років

Розділ новин: 

Суддя Вінницького міського суду Вінницької області ухвалила вирок жінці за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України.

Про це повідомляє пресслужба Вінницького міського суду.

«Суд встановив, що обвинувачена, переслідуючи антиукраїнські ідеологічні мотиви, поширювала у своїх публікаціях заклики до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, поєднані з розпалюванням національної ворожнечі.

Також обвинувачена під час спілкування висловлювала наративи російської пропаганди та говорила людям виходити на майдани, площі і виступати проти української влади, інакше рф буде здійснювати обстріли.

Суд належним чином повідомляв обвинувачену про розгляд справи у суді, проте у судові засідання обвинувачена не з’являлася», - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі міського суду зазначили, що аналізуючи та оцінюючи усі докази, суд дійшов висновку, що вина обвинуваченої повністю знайшла своє підтвердження у ході судового провадження та підтверджується дослідженими у ході судового провадження доказами, тому суд визнав винною громадянку рф у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України та призначив їй покарання у виді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна на користь держави.

У суді підкреслили, що наразі, вирок ще не набрав законної сили.

Джерело: 
Вінницькі новини