Поляки вчили вінничан формувати бюджет

Розділ новин: 

«Місцевий бюджет. Досвід українських і польських міст». Так називався круглий стіл, який відбувся у Вінницькій міській раді 11 вересня. Його учасниками були представники Польщі, учасники програми ПАУСІ,повідомляє Місто над бугом

Вони та керівництво Вінниці підбило результати перших кроків співпраці. У рамках програми ПАУСІ вінничани навчаються у Польщі азам ефективного формування бюджету за принципом програмно-цільового методу. Нагадаємо, цей метод вперше був застосований у США в середині 60 років минулого століття. Даний метод допомагає спрямовувати фінансування на найважливіші для громади напрями, а не розпорошувати кошти в цілому на галузь охорони здоров»я, на соціальний захист тощо. Вінничани у Польщі ознайомилися з цим методом і спробували застосувати його на прикладі вінницької системи охорони здоров'я. Про результати першого року співпраці розповідає заступник директора Фундації ПАУСІ Ольга Галицька. Як досвід Польщі може допомогти Вінниці ефективніше використовувати бюджетні кошти ? Відповідає директор департаменту фінансів Вінницької міської ради Наталя Луценко.«Місцевий бюджет. Досвід українських і польських міст». Так називався круглий стіл, який відбувся у Вінницькій міській раді 11 вересня. Його учасниками були представники Польщі, учасники програми ПАУСІ. 

Вони та керівництво Вінниці підбило результати перших кроків співпраці. У рамках програми ПАУСІ вінничани навчаються у Польщі азам ефективного формування бюджету за принципом програмно-цільового методу. Нагадаємо, цей метод вперше був застосований у США в середині 60 років минулого століття. Даний метод допомагає спрямовувати фінансування на найважливіші для громади напрями, а не розпорошувати кошти в цілому на галузь охорони здоров»я, на соціальний захист тощо. Вінничани у Польщі ознайомилися з цим методом і спробували застосувати його на прикладі вінницької системи охорони здоров'я. Про результати першого року співпраці розповідає заступник директора Фундації ПАУСІ Ольга Галицька. Як досвід Польщі може допомогти Вінниці ефективніше використовувати бюджетні кошти ? Відповідає директор департаменту фінансів Вінницької міської ради Наталя Луценко.


Джерело: Вінницькі новини