Заступника начальника Вінницької митниці затримали за збирання «данини»

Розділ новин: 

Генеральний прокурор України Андрій Костін 9 липня повідомив про затримання директора Департаменту відомчої безпеки та контролю Держмитслужби та його заступника, а також заступника начальника Вінницької митниці. Також готується повідомлення про підозру колишньому виконувачу обов’язків керівника Вінницької митниці (на теперішній час він начальник управління Вінницької митниці).

Прокурори Офісу Генерального прокурора у взаємодії зі співробітниками СБУ викрили масштабну корупційну схему на митниці, яка полягала в систематичному вимаганні неправомірної вигоди керівництвом департаменту внутрішньої безпеки Держмитслужби.

Слідство встановило, що підозрювані щомісяця збирали «данину» з регіональних митниць за не створення штучних перешкод в їхній діяльності та прикриття допущених працівниками порушень.

«Під час операції, яка тривала понад рік, задокументовано щонайменше вісім таких передач грошових коштів. 

Цинізм ситуації полягає в тому, що саме на підрозділ відомчої безпеки та контролю покладено завдання боротьби з корупцією на митниці, а його керівник фактично запустив масштабний корупційний механізм», - сказав Андрій Костін.

Заступника начальника Вінницької митниці затримали за збирання «данини»

Правоохоронці проводять 28 обшуків, в тому числі в центральному апараті Держмитслужби, а також в обласних підрозділах відомчої безпеки та контролю Західного, Південного та Центрального регіонів. Встановлюються інші особи, залучені до протиправних дій.

Заступника начальника Вінницької митниці затримали за збирання «данини» - фото 2

 

Джерело: 
Вінницькі новини