У Вінниці запустили новий тролейбусний маршрут з Вишеньки до Десни

Розділ новин: 

За новим маршрутом №22 з кінцевої зупинки «Вишенька» до Десни почали курсувати два нові тролейбуси «VinLine».

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«На даному маршруті курсуватимуть 2 інклюзивних та енергоощадних тролейбуси «VinLine» пасажиромісткістю до 98 осіб. Загальна довжина нового маршруту складає 15.7 км, з них 3 км тролейбус курсуватиме автономним ходом. Новий маршрут складається з 32 зупинок. Інтервал руху в годину пік складає 56-66 хв», – розповідає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

У Вінниці запустили новий тролейбусний маршрут з Вишеньки до Десни

Завдяки новому маршруту мешканцям Десни буде зручно дістатись в інші частини міста.

«Мешканці громади звертались з проханням об’єднати маршрутом громадського транспорту Десну із центром Вінниці та Вишенькою. Щоб громадський транспорт курсував вулицею Київською, адже наші діти навчаються у тамтешніх ліцеях. І сьогодні запустили цей новий тролейбусний маршрут. Місто Вінниця та приєднанні території гуртом працюють над тим, аби розвивати інфраструктуру, попри усі виклики війни», - каже староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач.

До обіду першого дня маршрутом скористались близько 1 000 пасажирів.

«Сьогодні їдемо вдруге з міста, дуже зручно, нам тролейбуси необхідні, адже ми діставалися, здебільшого маршрутками. Тролейбус великий, просторий. Сьогодні спека, а в ньому комфортна температура, дякую нашій селищній голові та міській раді за те, що дбають про інфраструктуру, як би не було важко у наш час», - каже одна з перших пасажирок, жителька Десни пані Марія.

 У Вінниці запустили новий тролейбусний маршрут з Вишеньки до Десни - фото 2

У Вінниці запустили новий тролейбусний маршрут з Вишеньки до Десни - фото 3

Джерело: 
Вінницькі новини