У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад

Розділ новин: 

Сьогодні, 23 травня, до Вінниці завітала делегація на чолі з головою Національного агентства з питань запобігання корупції Віктором Павлущиком.

Як передає журналістка Вінниця.info, під час зустрічі відбулось підписання декларації розбудови доброчесності органів місцевого самоврядування з Вінницькою міською радою.

У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов каже, що підписання такої декларації для Вінниці є дуже важливим. Це дасть нові механізми, завдяки яким буде покращена робота щодо попередження будь-яких корупційних ризиків.

«Мова йде не лише про місцеве самоврядування, це й рівні комунальних підприємствах, галузей охорони здоров’я, тобто там, де люди отримують ті чи інші послуги, але можуть бути будь-які прояви корупційного характеру», - зазначив Сергій Моргунов.

У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад - фото 2

Керівник НАЗК Віктор Павлущик переконаний, що така комунікація з місцевим самоврядуванням та адміністрацією допоможе доносити важливі речі до людей.

«Ця декларація є певним аспектом взяттям зобов’язань про те, щоб наше середовище, як для звичайних людей, так і публічних служб було максимально комфортним та сприятливим без корупції. Ми комунікуємо з адміністрацією для того, щоб доносити ті речі, які є важливими для сприйняття населення», - зазначив Віктор Павлущик.

У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад - фото 3

«Ми повинні в першу чергу займатися превентивною діяльністю, попередженням будь-якого прояву корупції. Це стосується не тільки органів влади, чи тих людей, які займають ті чи інші посади, це і стосується населення в цілому», - додав міський голова Вінниці.

Сергій Моргунов також зазначив, що таку роз’яснювальну та виховну роботу необхідно проводити, починаючи ще зі школи. Саме тому у Вінниці на базі школи №24 та №4 відкрито офіси доброчесності.

Віктор Павлущик каже, що НАЗК націлене на максимальну співпрацю для сприяння та досягнення ефективного результату щодо боротьби з корупцією.

У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад - фото 4

У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад - фото 5

У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад - фото 6

У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад - фото 7

У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад - фото 8

У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад - фото 9

У Вінниці підписали декларацію доброчесних громад - фото 10

 

Джерело: 
Вінницькі новини