У селі на Вінниччині провели благодійний концерт, зібравши кошти для військових

Розділ новин: 

На День села у Заливанщині провели благодійну акцію та зібрали кошти для українських захисників.

Про це повідомляє Калинівська міськрада.

«З початку повномасштабної війни ми не проводили День села, а цього разу вирішили провести благодійний концерт та ярмарок, щоб зібрати кошти для потреб наших захисників», - розповіла виконуюча обов’язки старости Заливанщинського старостинського округу Наталя Кравчук.

Спільними зусиллями вдалося зібрати понад вісімнадцять тисяч гривень. На зібрані кошти вирішили придбати спецобладнання для калинівських нацгвардійців, у лавах яких нині воює багато жителів Заливанщини.

«Це ще одна добра справа жителів Заливанщинського старостинського округу. Адже з початку повномасштабної війни жителі села активно допомагають українським військовим. Вони одні з перших в громаді почали виготовляти м’ясні консерви, згущене молоко, яке передають на фронт. Дякую за щедрість та бажання зробити свій внесок у майбутню Перемогу», - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.

У селі на Вінниччині провели благодійний концерт, зібравши кошти для військовихУ селі на Вінниччині провели благодійний концерт, зібравши кошти для військових - фото 2У селі на Вінниччині провели благодійний концерт, зібравши кошти для військових - фото 3У селі на Вінниччині провели благодійний концерт, зібравши кошти для військових - фото 4

 

Джерело: 
Вінницькі новини