На Вінниччині засудили військовослужбовця до 5-ти років позбавлення волі

Розділ новин: 

На Вінниччині до 5 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця за мобілізацією.

Про це повідомляє Вінницька спеціалізована прокуратура в сфері оборони.

В умовах правового режиму воєнного стану та збройної агресії проти України, після проходження навчань у Королівстві Іспанія він самоусунувся від виконання покладених обов’язків військової служби та самовільно залишив свій підрозділ, який залізничним транспортом повертався з таких навчань.

29 січня Козятинський міськрайонний суд Вінницької області виніс вирок, яким доводи сторони обвинувачення підтримав та засудив даного військовослужбовця до 5 років позбавлення волі.

Під час судового розгляду було доведено, що самовільно залишивши місце служби без поважних причин в умовах воєнного стану та проводячи час на власний розсуд діючий військовослужбовець подає іншим військовослужбовцям ганебний приклад нехтування вимогами військової дисципліни.

Відомо, що 2 листопада минулого року військовослужбовця за мобілізацією - матроса, затримано у порядку ст. 208 КПК України.

3 листопада минулого року було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

«Прокурори Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону вчергове наголошують на необхідності суворого додержання військовослужбовцями на Вінниччині вимог статутів Збройних Сил України, а також військової дисципліни в умовах сьогодення», - йдеться у повідомленні.

Джерело: 
Вінницькі новини