На Вінниччині загорівся гараж з автомобілем в середині

Розділ новин: 

Як повідомили на сайті ДСНС Вінниччини, минулої доби на території області бійці рятувальники ліквідували 10 пожеж, три з них — спільно з підрозділами місцевих пожежних команд. 

Зокрема, через коротке замикання електромережі зайнявся приватний житловий будинок в с.Нова Прилука Вінницького району, де вогонь знищив перекриття будівлі на площі 240 кв.м. 

Через аналогічну причину зайнялося і в гаражах с.Бушинка Тульчинського району та с.Бабчинці Могилів-Подільського району. В одному із них полум’ям пошкоджено автомобіль та домашні речі, в іншому – шиферне перекриття на площі 50 кв.м. 

Було спекотно й у Вінницькому, Жмеринському та Тульчинському районах області, де через людську недбалість вогонь обпалив понад 2,5 га ґрунту.

На Вінниччині загорівся гараж з автомобілем в серединіНа Вінниччині загорівся гараж з автомобілем в середині - фото 2На Вінниччині загорівся гараж з автомобілем в середині - фото 3На Вінниччині загорівся гараж з автомобілем в середині - фото 4На Вінниччині загорівся гараж з автомобілем в середині - фото 5

Джерело: 
Вінницькі новини