Двоє школярок з Вінниччини зібрали кошти на виготовлення окопних свічок для Захисників

Розділ новин: 

Дівчата виготовляючи власними руками сувеніри та іграшки, виручили 5 520 гривень, які передали волонтерам на виготовлення окопних свічок

Учениці ліцею села Лісова Лисіївка Валерія Мельник та Марія Войтович передали волонтерам 5 520 гривень, які вторгували за виготовлені власними руками сувеніри та в’язані іграшки. Про це розповіли на сторінці Калинівської міської ради.

Як повідомила у своєму посту волонтерка Олена Навроцька, за ці кошти можна придбати 65 кілограмів очищеного парафіну, а це понад 1000 годин горіння окопних свічок.

Валерія Мельник навчається у 7, а Марія Войтович – у 6 класі Лісоволисіївського ліцею. Дівчатка мешкають по сусідству, дружать впродовж багатьох років і разом вирішили допомагати українським захисникам.

«З перших днів війни донька постійно намагається допомогти нашим захисникам. На різдвяні свята вона три вечори ходила з односельцями колядувати, щоб зібрати кошти для наших військових. А коли поїхала у Турбів і побачила, що там продавали браслети на підтримку армії, вирішила і собі спробувати у такий спосіб заробити кошти для ЗСУ», - розповідає мама Вікторії Мельник пані Наталя.

Спочатку дівчинка почала виготовляти каблучки та браслети з бісеру, але їх розкуповували неохоче, тому Вікторія почала виготовляти патріотичні браслети із стрічок.

А от її подруга Марія Войтович почала опановувати техніку в’язання гачком. Її патріотичні в’язані іграшки та брелоки також знайшли своїх покупців.

«Влітку щочетверга подруги виходили на сільський базар та торгували своїми виробами й в такий спосіб їм вдалося вторгувати понад 5 тисяч гривень. А восени, коли розпочалося виготовлення окопних свічок, дівчата передали усі вторговані кошти волонтерам.

Маленькі дівчата мають великі та щирі серця, в котрих безмежна любов до України та до захисників, які зі зброєю у руках захищають нашу землю», - зазначили на сторінці.

Джерело: 
Вінницькі новини