А я зловтішаюсь....

Хвилююсь за Лещенка. Передайте йому, нехай мовчить. Бо зарплата в Укрзалізниці на дорозі не валяється.

Ви, певне, вже бачили текст Mustafa Nayyem про те, що він залишає посаду голови Агентства відновлення. І це рішення він прийняв «через системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати свої повноваження».

Як стверджує Мустафа, ще 8 місяців тому він, як голова, почав отримувати «постійну протидію, спротив та створення штучних перешкод» у своїй роботі. Агентству скасували бюджет на проєкти відновлення, почали «кошмарити» бюрократією, уряд «не погоджує виплату майже 150 млн євро, які були запозичені державою у ЄІБ для критично важливих проектів, у тому числі, водогону та захисту енергетики».

І ще, як пише Мустафа, «на додаток до цього з початку року Агентству суттєво обрізали заробітну плату - левовій частині працівників було зрізано до 68% зарплати. Уряд зробив це всупереч будь-якій логіці… І ні, у нас не було космічних зарплат - старший спеціаліст Агентства отримував трохи більше 30 тисяч гривень, а зараз - 14. Внаслідок цього з початку року ми вже втратили 25% нашого колективу…».

«І останнє, - пише Мустафа, -рішення голови Уряду про скасування моєї офіційної участі у Конференції з відновлення України у Берліні».

Ну що я тобі скажу, Мустафа. Жаль, звісно, що викинули, як лише запахло великими грішми. Але ще більше жаль, що ти про це сказав і написав лише зараз, коли звільнили твій «дах» (тут - в хорошому сенсі слова). Якби не звільнення Кубракова, ви б і далі товклися б на місці і терпляче зносили б оту всю хуєту, яка відбувається у владі.

Так буває, знаєш? Коли не революція зжерла своїх дітей, а так звані «позасистемні» політики без клепки в голові. Яких ви благословляли і яким допомагали.

До речі.

А ми всі в черговий раз здобули.

І так, я зловтішаюсь. Прямо чесно вам про це повідомляю. Без стогонів і розмірковувань про долю країни. З дегенератами при владі подібний хід подій прогнозований і очікуваний.

Тепер треба слідкувати, щоб не повідкривали справи на тих, хто не позакривав роти.

 

Автор: 
Зоя Казанжи