Кілька слів про "мир в обмін на території"

Я сподіваюся, ви ж не думаєте, що "опешечка" орієнтується на так звану соціологію? Ну там на усякого штибу кміси, разумкови тощо? Було би просто неймовірно, якби зеленські, довгий час використовуючи "соціологів" у якості дешевих блядей, раптом вирішили спиратися на їхні дані. Та й срати вони хотіли на думку більшості.

Як гадаєте, чи на соціологію з її опитуваннями, анкетами і дребездячими у слухавку верещалками спиралися вони у 2022, влаштовуючи сумнозвісні переговори? Із самого початку, за різними мотивами, але з однієї причини, обидві сторони були упевнені у тому, що українське суспільство не прийме мир на таких умовах. Саме тому нашу сторону представляла нікчемна мавпа із свитою з помийки, а з іншого боку столу сидів Му-мудинський.

 

Ні, вони орієнтуються на настрої певної категорії — суспільно і політично активних громадян. Не свого ядерного електорату, який був готовий до капітуляції ще у лютому 2022, а тих, хто може, на їхню думку, піднятися на спротив. Саме середню температуру по цій лікарні вони вимірюють, перш ніж ухвалювати якісь рішення. Де і яким чином? А ось тут — у соцмережах, моніторячи реакцію на один і той самий подразник, пресловуту "кореїзацію", "фінляндизацію", "дипломатичним шляхом" тощо. Саме тому, ці теми не затихають.

 

Якби активна частина суспільства поставилася до цієї ідеї однозначно і категорично, жодних рухів у цей бік просто не відбувалося. Якби сама згадка особою про такий варіант розвитку подій миттєво тягла за собою тавро зрадника і довічну відразу до неї, цю ідею давно поховали б і зеленські, і хуйловські, і трампівсько-орбанські. Просто припустив ймовірність такого варіанту — отримав у пику.

 

Натомість, ми вже котрий рік вважаємо за можливе обговорювати цю блювотину, конструювати якісь перспективи, — розглядаємо подібний варіант. А дехто навіть називає його "тверезим поглядом на речі". Пропагандони радіють, опешечка і путіністи вимірюють градус, а ми звикаємо до ймовірності вирішення питання у такий спосіб. І у потрібний момент не знайдемо сил на протест, бо шоку не буде. Ось і вся технологія до копійочки. Вона випробувана на нас неодноразово і неодноразово спрацьовувала: від "ніколи Зеленський не стане президентом" до "шансів нема", від "потрібне ще одне надзусилля" до "ця війна на десятки років", від "руки геть від Залужного" до "ну не бити ж їй сурло" тощо. І зараз спрацює. Якщо, звісно, не візьмемося за розум і не припинимо "тверезо мислити" разом із гнидами.

 

Автор: 
 Володимир Саркісян