Альтанки у Вінниці: де зустрітися та відпочити з друзями на природі

За роботою та справами не встигаєте їздити у відпустки? Так і до емоційного вигорання недовго дійти! Воно вам точно не треба, адже здоров’я – найважливіше. Вінниця.info зібрала для вас локації, де можна відпочити на природі, орендувати бесідки у Вінниці або поруч з містом, та нарешті порелаксувати, не витрачаючи довгий час на подорож.

Визначна подія, довгоочікувана зустріч з друзями або просто вихідний влітку можна запросто провести на природі. Для комфортного пікніка варто орендувати бесідку і краще з мангалом, щоб була можливість приготувати овочі та м'ясо.

Оренда бесідок у Вінниці

Бесідки “Вишня” –  тут можна орендувати бесідки з мангалом у Вінниці та не їхати з міста. На закритій території є все для приємного відпочинку: бесідки з тентом та захистом від дощу, мангал, столик для приготування їжі. Вартість такої альтанки у Вінниці: 990 грн за бесідку, розраховану на 12 людей. За кожну нову особу потрібно доплачувати + 50 грн. Телефон: 0676141155.

Мангал Парк - комфортний відпочинок у Вінниці. Тут розміщено 18 бесідок для сімейного відпочинку на закритій території з власною зоною для барбекю. Також на території є свердловина з артезіанською водою. Оренда бесідки на Вишеньці обійдеться у 500 грн. Телефон: 0630349768.

Озеро Затишне на Старому місті. Відвідувачі зможуть відпочити на природі, орендувати відкриті та закриті альтанки, банкетний зал. Ціна на бесідки різняться, на воді дорожчі. До прикладу, на компанію до 10 людей оренда альтанки на воді коштуватиме 900 грн, а в бесідці у лісі – 500 грн.  Телефон:  068 282 02 38.

Альтанки у Вінниці: де зустрітися та відпочити з друзями на природі

Альтанки на природі недалеко від Вінниці

Якщо відпочинку на природі у Вінниці стане замало, можна орендувати бесідки на базі відпочинку «Ласка» у с. Шкуринці. На цій локації можна орендувати не тільки альтанку з мангалом, а й орендувати справжнісіньке бунгало. Оренда найменшою альтанки коштуватиме 800 грн у будні, та 1000 грн у вихідні. Бунгало для відпочинку та тематичних фотосесій від 300 грн. Телефон: 067 2267479.

Захотілось більш серйозного відпочинку на вихідні за містом – можна спробувати поїхати на базу відпочинку у Писарівці Став Лісовий. Відвідувачам пропонують орендувати відкриті альтанки на воді з неймовірними краєвидами. Щоб обрати саме ту бесідку, де відпочивати буде найкомфортніше, варто заздалегідь приїхати на локацію та визначитися особисто на місці. В середньому, на 9 людей оренда альтанки буде коштувати 1000 грн. Телефон: 067 430 05 85.

Голубе озеро у Могилівці. За 25 км від Вінниці можна знайти комфортний відпочинок на природі. Оренда альтанок: найдешевші від 500 грн, альтанки VIP– від 1200 грн, альтанки з терасою – 1500 грн. Телефон: 0961122221.

Вінницькі Мальдіви на Черепашинецькому кар’єрі. Оренда альтанок в будні від 500 грн. Оренда бесідок на воді: 1100 грн у будні дні, вихідні – 1500 грн. Телефон: 0986144171.

Альтанки у Вінниці: де зустрітися та відпочити з друзями на природі

Поради для відпочивальників

Перед тим, як орендувати бесідку у Вінниці біля озера чи поїхати за місто на відпочинок у альтанках на воді, переконайтеся, що маєте все, для комфортного релаксу:

  • засіб проти комах (біля води чи у лісі може бути багато комарів та мошок);
  • засіб від сонця (прогулюючись на природі чи проводячи час біля мангала, можна не помітити, що сонечко припікає шкіру);
  • капелюшок чи кепка від сонця для себе та дітей;
  • маленький перекус та чисту питну воду в пляшках (поки будете готувати страви для пікніка, можете зголодніти);
  • теплий одяг для себе та дитини на випадок, якщо будете відпочивати до пізнього вечора.
Джерело: 
Вінницькі новини